Kurumsal

onder-suni-deri

Hakkımızda

İstanbul/Türkiye’de bulunan firmamız Otomotiv, Mobilya,marine Çanta İmalat Şirketlerinin suni deri taleplerini, yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla 2011 yılından beri hizmet vermektedir.

Ürünlerimizin önemli bir kısmı Otomotiv sektöründe her türlü büyüklükteki Otobüs, Minibüs Dizayn ve Döşeme firmalarınca tercih edilen Suni Deri, PVC Yer Döşemesi, Süet Tavanlık, Lacost Tavanlık, Yapıştırıcı ve diğer sarf malzemelerinden oluşmaktadır. Ayrıca bu ürünler başta Avrupa Birliği Ülkeleri olmak üzere yaklaşık 12 ülke tarafından tercih edilen ve ihracatını yaptığımız ürünlerdir.

Şirketimiz tüm ürünlerde yeterli stoka sahip olup istediğiniz miktarda satışa hazır olarak siparişlerinizi beklemektedir. Ayrıca Suni Deri olarak istediğiniz özellikte ki ürünleri talepleriniz doğrultusunda üretebildiğimizi de bilmenizi isteriz. Siz talep edin biz çözüm sunalım.

Misyonumuz

Sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak.

Vizyonumuz

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, tüm paydaşlarımıza ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Stratejimiz

Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış, dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermek. İnsan kaynaklarına ve ileri teknolojiye yatırıma devam etmek.

X